Friday, 1 January 2016

Máris tanultam valamit idén:

Január elsején kétféle étterem szállít házhoz: aki kiírja, hogy 30/60 perc késés várható, meg aki nem, és csak a rendelés gomb megnyomása után derül ki, hogy a 30 perc az inkább 70. Rohadt életbe, hát ma még helyeken kell lennem!

0 comments:

Post a Comment

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Online Project management